۱۳۹۰ اردیبهشت ۳۱, شنبه

احمدی نژاد اینبار هم راست گفت : اروپایی ها از ریزش باران در ایران جلوگیری میکنند


طبق ادعای محمود احمدی نژاد، براساس اطلاعات تائید شده واخبارموثقی که وی در دست دارد، اروپایی ها تجهیزات خاصی را اختراع نموده وبه مرحله عمل گذاشته اند که جلوی ورود ابرهای باران زا، به آسمان ایران را می گیرند ونمی گذارند در ایران باران ببارد.
محمود احمدي نژاد كه براي افتتاح سد و سامانه انتقال آب كمال صالح به اراك سفر كرده است، با اشاره به مقاله يك سياستمدار غربي كه از بحران آب در 30 سال آينده خبر داده و در آن از خشك شدن مناطقي از كره زمين از سمت تركيه و ايران تا شرق آسيا سخن گفته است، افزود: محدوده ترسيم شده در مقاله اين سياستمدار غربي بخش هايي را شامل مي شود كه آن ها از تمدن سازي و فرهنگ آفريني كشورهاي اين محدوده درهراسند.
احمدي نژاد با بررسي وضعيت بارش و تغييرات آب و هوايي در يك سال اخير در منطقه آسيا و اروپا تصريح كرد: بر اساس اخباري كه صحت آن در مورد وضعيت آب و هوا مورد تاييد قرار گرفته است، كشورهاي اروپايي با استفاده از تجهيزاتي خاص، به گونه اي عمل كرده اند كه ابرها تخليه شده و ابرهاي بارش زا به كشوري هاي منطقه از جمله ايران نرسد.
رئيس جمهورایران با بيان اينكه اين يك حادثه طراحي شده است، گفت: اين موضوع از طريق مراجع حقوقي كشورمان پيگيري خواهد شد و اين كار زشت نبايد ادامه پيدا كند.
وي هدف كشورهاي اروپايي را از انجام اين اقدامات، ايجاد تنش و تخاصم در آب هاي مرزي كشورها عنوان كرد و افزود: اعتقاد دارم همان طور كه پيش از اين نيز اعلام شده بود، جنگ آينده جنگ آب است.

هیچ نظری موجود نیست: